You are here
Home > Biznes i Finanse > Żyjemy na kredyt

Żyjemy na kredyt

zaciagamy kredyty

Kredyty są jedną z najpopularniejszych form finansowania większych, czy mniejszych zakupów wśród polskich rodzin. Na kredyt można wziąć prawie wszystko, poczynając od mebli, przez sprzęty elektroniczne, wycieczki, na samochodach, czy domach kończąc. Kredyt może sfinansować część lub całość naszych zakupów.

Wysokość rat i okres spłaty kredytu są bardzo elastyczne, a firmy oferujące produkty i usługi finansowe prześcigają się w ofertach. Dostępnych jest już nawet wiele kredytów 0%, gdzie w przypadku terminowych spłat rat i spełnienia warunków określonych w umowie kredytobiorca nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów poza kosztem towaru, czy zakupionego produktu, nie płaci odsetek i prowizji. Na rynku dostępne są też oferty, w których możemy indywidualnie wziąć kredyt gotówkowy na dowolny cel, czyli bez podawania przyczyny wzięcia kredytu.

Większość mniejszych kredytów możemy dziś wziąć online, bez wychodzenia z domu, jeśli jednak chcielibyśmy spotkać się z przedstawicielem handlowym i przedyskutować wszystkie kwestie związane z wzięciem kredytu, nie ma z tym najmniejszego problemu. Właściwie w każdym miejscu na terenie Polski zajdziemy bank, który będzie miał oczywiście w ofercie kredyty takie jak kredyt gotówkowy czy kredyt hipoteczny. Jeśli tylko posiadamy zdolność kredytową, bank na pewno znajdzie dogodny sposób, żeby podpisać z nami umowę.

W przypadku niewielkich kwot w zdecydowanej większości załatwiamy kredyty na własną rękę. Jednak jak pojawia się potrzeba skorzystania z kredytu gotówkowego na dużą sumę, bądź wzięcia kredytu hipotecznego, to często zaczynamy się stresować i pojawiają się obawy czy dobrze wybieramy. W takim przypadku nie róbmy nic wbrew sobie i udamy się po pomoc. Doradca finansowy z łatwością nam pomoże i tym sposobem unikniemy stresu i ewentualnych strat.

Zobacz tutaj: Kredyty Białystok – www.monikarytel.pl – fachowa pomoc doradcy finansowej

Dodaj komentarz

Top