You are here
Home > Dom i Ogród > Ziołolecznictwo na czasie

Ziołolecznictwo na czasie

lawenda

Bardzo modne i na czasie jest ostatnio wracanie do korzeni i natury. Ostatnio wpadłam na pomysł prowadzenia małego biznesu. Byłby to sklep zielarski oferujący sprzedaż ziół oraz produktów z zakresu ziołolecznictwa. Wszyscy wiemy, że przy lekkiej chorobie najlepsze są pomysły z domowej, babcinej apteczki. Babka lancetowata na stłuczenia i obrzęki. Melisa na uspokojenie. Pokrzywa i skrzyp na piękne włosy i mocne, zdrowe paznokcie.

Wyliczać można długo. Na każdy rodzaj ziół znajdzie się potencjalny klient. Jednakże zioła nie tylko mogą być lekarstwem pomagającym w zdrowieniu i lepszym samopoczuciu. Mogą być również udogodnieniem w życiu codziennym. Weźmy za przykład proste woreczki na lawendę. Powieszone w szafie stanowią ochronę przed molami. Włożone pod poduszkę sprawiają, że sen będzie przyjemniejszy i spokojniejszy. Poza tym koszt wyprodukowania takiego woreczka jest bardzo niski. Kilka gram ziół i paręnaście centymetrów kawałka bawełny.

Woreczki na lawendę zawsze się dobrze sprzedają. Podobnie sprawa się ma z mieszanką skrzypu i pokrzywy. Ten zestaw ziół jest cudownym remedium na osłabione i cienkie włosy oraz słabe i rozdwajające się paznokcie. Od dawna wiadomo, że najlepsza jest natura. Obecnie bardzo modny i dochodowy jest trend sprzedaży naturalnych kosmetyków bez silikonów, parabenów oraz innych substancji niebezpiecznych. Naturalne szampony – nalewki ze świeżych ziół syberyjskich potrafią sprzedawać się jak świeże bułeczki. Podobnie jak woreczki na lawendę. Prawdziwy hit sprzedaży.

Zobacz też: Woreczki na lawendę | Woreczkowo.pl

Dodaj komentarz

Top