You are here
Home > Reklama i Marketing > Wszechobecne fotobudki

Wszechobecne fotobudki

fotobudka zamawiana na imprezy

Obecnie coraz większym zainteresowaniem cieszy się automat do zdjęć, nazywany fotobudka. Można go spotkać w centrach handlowych i na wielu imprezach. Niektóre młode pary decydują się na umieszczenie fotobudki na swoim weselu, dzięki czemu goście mogą wykonać unikalne zdjęcia. Wiele firm, między innymi Castorama, telewizja Polsat, mBank, Biedronka, czy perfumerie Douglas korzystają z fotobudek w celach promocyjnych.

Fotobudka pozwala na wykonanie unikalnych, spersonalizowanych zdjęć według upodobań zlecającego. Wygląd automatu do zdjęć może być standardowy lub wykonany według wytycznych klienta. Na rynku jest bardzo dużo firm oferujących sprzedaż lub wynajem budek. Przykładowo we Wrocławiu fotobudka do wynajęcia dostępna jest na: uwagaleciptaszek.pl/fotobudka-wroclaw.html.

Dzięki dużej dostępności fotobudek do wynajęcia, bez problemu można zamówić automat na praktycznie każdą imprezę. Czy to impreza firmowa, urodziny dziecka, wesele, czy festyn. Każda okazja jest dobra aby zadbać o wspaniałą zabawę. Fotobudka pozwoli rozluźnić atmosferę na imprezie. Dzięki niej możemy uwiecznić znajomych na imprezie w niepowtarzalny i niekonwencjonalny sposób. Można przebierać się, wygłupiać, a i tak mamy pewność, że zdjęcia będą niezapomniane i będą stanowić super pamiątkę.

Niektóre centra handlowe mają na stałe na swoim terenie fotobudki oraz okazjonalne, w których zrobione zdjęcia uczestniczą w konkursach z nagrodami.

Fotobudka wykonuje kilka zdjęć pod rząd w pełni automatycznie. Dzięki temu mamy pewność, że na zdjęciach będą uwiecznione najlepsze ujęcia. Plusem fotobudki jest to, że zdjęcia są od razu drukowane, więc nie trzeba zgrywać żadnych plików.

Dodaj komentarz

Top