You are here
Home > Zdrowie i Uroda > Suplementy diety rosną w siłę

Suplementy diety rosną w siłę

spirulina przoduje w suplementach diety

Suplementy diety stały się ważnym elementem naszego odżywiania. Na polskim rynku odnajdziemy ich tak wiele, że trudno jest nam wybrać, które z nich będą najlepsze dla naszych organizmów. Przed zdecydowaniem się na kupno danego suplementu powinniśmy poświęcić dużo czasu na zapoznanie się z różnymi środkami i wybrać ten, który będzie miał dla nas jak najbardziej pozytywne działanie.

Warta zwrócenia uwagi wydaje się być zwłaszcza spirulina, która ma wpływ zarówno na nasze zdrowie, jak i na nasz wygląd. Spirulina to mikroalga o bardzo bogatym składzie, posiada białko, kwas foliowy, witaminy z grupy B i E, beta-karoten, a także nienasycone kwasy tłuszczowe, które wspomagają odchudzanie. Spirulina ma bardzo pozytywne działanie na nasz organizm – oczyszcza go, przyspiesza nasz metabolizm oraz procesy trawienia.

Ponadto spirulina bardzo skutecznie potrafi obniżać poziom cukru we krwi oraz cholesterolu. Mikroalga ta przyczynia się również do zmniejszania łaknienia, więc w rezultacie jest to środek bardzo pomocny w walce z nadwagą. Dodatkowo spirulina wzmacnia naszą odporność, dzięki czemu zmniejsza się możliwość wystąpienia u nas chorób nowotworowych. Zauważono także, że spirulina spowalnia procesy starzenia się.

Suplementy spiruliny powinny brać osoby cierpiące na anemię, stosujące ostre diety, wegetarianie, a także osoby, które pragnął pozbyć się ze swoich organizmów wszelkich toksyn np. palacze.

Środku tego natomiast nie poleca się kobietom będącym w ciąży albo karmiącym piersiom, dzieciom i osobom, które mają nietolerancję fenyloalaniny.

Więcej o spirulinie przeczytacie na: http://spirulina-sklep.com.pl/

Dodaj komentarz

Top