You are here
Home > Moda i stylizacje > Stylistka podpowie jak zestawić ze sobą poszczególne części garderoby

Stylistka podpowie jak zestawić ze sobą poszczególne części garderoby

zakupy ze stylistką

Wiadomym jest nie od dziś, że każda kobieta chciałaby wyglądać jak najpiękniej i jak najatrakcyjniej. Oczywiście, na efekt finalny składa się bardzo dużo poszczególnych czynników. Jest to odpowiednie zadbanie u siebie i utrzymywanie nienagannej higieny, zgrabna i wysportowana sylwetka ciała, użycie odpowiednich i dopasowanych kosmetyków oraz perfum, właściwy i atrakcyjny makijaż, czy modna.

Bardzo ważną częścią kobiecego wyglądu jest oczywiście także odpowiedni ubiór. Musi być on nie tylko ładny i zadbany, ale przede wszystkim dobrze dopasowany do konkretnej osoby. Jej stylu, wielu, sylwetki, typu urody i tak dalej. Dlatego też kobiety często popełniają błędy na zakupach, wybierając w sklepie rzecz, która im się po prostu podoba, a nie zastawiając się, na ile będzie do nich pasować. Rozwiązaniem mogą być tutaj zakupy ze stylistką (zobacz na www.styleandmore.pl).

Stylistka to osoba, która ma największe pojęcie na temat tego, jak poszczególne części garderoby zestawić ze sobą i sprawić, by całościowo pasowały do danej kobiety. Jak sprawić, by konkretnie pokreślić pewne jej atuty, a za to zatuszować wady i niedoskonałości. Jak dobrać kolor całej kreacji tak, by nie gryzł się ze sobą i pasował do ogólnego wyglądu danej osoby. Osoba taka dobierze też odpowiednio dopasowany rozmiar odzieży, by ani nie wisiał, ani też się nie marszczył, z czym same kobiety nierzadko mają problem.

Cała sprawa nie ogranicza się jednak do kobiet – mężczyznom stylista także może pomóc w tej kwestii jak odpowiednio wyglądać i prezentować się jak najkorzystniej w konkretnych sytuacjach. Bo dziś panowie także dbają o swój wygląd.

Dodaj komentarz

Top