You are here
Home > Komputery i Internet > Salon kosmetyczny elektronicznie

Salon kosmetyczny elektronicznie

salon spa

Wszędzie możemy się spotkać z ułatwieniami, które pomagają nam w życiu codziennym. Może to być nowoczesna lodówka z wbudowanym tabletem z przepisami kuchennymi oraz listą zakupów lub wysokiej klasy komputer spełniający funkcję laptopa, telewizora i notesu. Takie ułatwienia mogą być pomocne również w pracy a także w prowadzeniu własnej firmy.

Jeśli prowadzimy własny salon kosmetyczny pomocny może być program do spa (przykładowy znaleźć można na www.versum.pl). Obsługując go na komputerze możemy w nim wprowadzić informacje na temat każdej z klientek: jej upodobania, rodzaj skóry, uczulenia i alergie jakie jej dotyczą oraz produkty i składniki poszczególnych zabiegów jakie miała do tej pory. Wystarczy kilka kliknięć i przy kolejnej wizycie klientki wiemy jakie miała zabiegi dotychczas robione oraz jakich kosmetyków użyto podczas tej okazji.

Ponadto możemy bardzo łatwo zaplanować z klientką serię zabiegów na poszczególne tygodnie w dowolnym terminie pasującym klientce i salonowi. Zarządzanie salonem dzięki takiemu systemowi będzie o wiele sprawniejsze i funkcjonalne. Poza tym taki program budzi zaufanie i sprawia, iż obsługa salonu jest bardziej profesjonalna. Dodatkowo program do spa może łatwo pokazać metamorfozę klientki gdy wprowadzimy do systemu zdjęcia przed zabiegami i po.

Dzięki wydrukom komputerowym również klientka otrzyma również własną rozpiskę z wizytami w salonie kosmetycznym wraz z dokładną data i godziną. Dzięki takim zabiegom zarządzania salonem będzie łatwym i przyjemnym zajęciem dla każdego szefa.

Dodaj komentarz

Top