You are here
Home > Dom i Ogród > Rozwiązania LED

Rozwiązania LED

taśma LED

Nieustannie rozwijająca się technologia LED (light-emitting diode) umożliwia doświetlenie nawet trudno dostępnych miejsc. Oświetlenie LED stosowane jest przez wiele przedsiębiorstw szczególnie w branży jubilerskiej w której niezbędne jest doświetlenie najmniejszych szczegółów każdego oferowanego przedmiotu. Możliwości montażu LEDów są praktycznie nieograniczone. Taśma LED umożliwia zamontowanie dowolnej długości oświetlenia praktycznie w każdym urządzeniu.
Taśmy LED dostępne są zarówno w sklepach stacjonarnych typu Castorama oraz Obi jak i domach sprzedaży wysyłkowej dostępnych przez internet. Możliwości konstrukcyjne oświetlenia LED są praktycznie nieograniczone. Nieustanny rozwój technologii LED umożliwia zdalnie zarządzanie oświetleniem. Pilot zdalnego sterowania oraz specjalna aplikacja, którą można zainstalować na dowolny smartphone wyposażony w system operacyjny Android lub iOS umożliwi np. zmianę koloru oświetlenia lub zmianę jego intensywności. Aplikacja ta jest w pełni darmowa. Pilot zdalnego sterowania może zostać skonfigurowany w dowolny sposób i obsługiwać wygrane moduły led, a także sterować żarówkami LED pojedynczo jak i grupami umożliwiając w ten sposób zaawansowane zarządzanie oświetleniem.
Taśma LED pozwoli na umieszczenie oświetlenia nawet w trudno dostępnych miejscach – to wszystko sprawia, że rozwiązania w aspekcie oświetleń LED stają się coraz bardziej popularne i dostępne dla szerszej grupy odbiorców. Oświetlenie LED jak i taśmy ted dostępne są już od kilkunastu złotych.

Dodaj komentarz

Top