You are here
Home > Reklama i Marketing > Przypinki to świetny sposób na udane akcje promocyjne

Przypinki to świetny sposób na udane akcje promocyjne

ButtonFly - przypinki od producenta

W przypadku prowadzenia jakiegoś biznesu warto jest zastanowić się nad tym, by oferować swoim klientom jakieś drobne reklamowe upominki, które wcale nie kosztują zbyt dużo, a potrafią po pierwsze dać klientom trochę radości, a po drugie stanowią świetną reklamę. Przykładowo, bardzo dobrym pomysłem są tutaj przypinki reklamowe, które można zarówno dorzucać do jakichś większych zamówień, jak i rozdawać na rozmaitych targach i akcjach promocyjnych.

Od razu zaznaczam, że takie przypinki to wręcz groszowe sprawy, jeżeli zamawiamy ich masową ilość, a potrafią się one dość szybko zwrócić. Oczywiście ważne jest to, by były to produkty wysokiej jakości. Takie buttony reklamowe występują w bardzo różnych rozmiarach, dlatego ważne jest, byśmy nie wybrali ani za małych, niezbyt widocznych, ani też za dużych, których noszenie będzie niewygodne. Najlepsze są więc średnie, ale kluczem jest tu to, by były porządnie wydrukowane, na naprawdę profesjonalnym sprzęcie, w wysokiej rozdzielczości i dobrej tonacji barwnej.

Kolejną rzeczą na jaką warto zwrócić uwagę zamawiając takie – http://buttonfly.pl/ – przypinki jest to, że muszą też one być od zewnętrznej strony dobrze zabezpieczone wysokiej jakości przeźroczystą folią, a od wewnętrznej powinny być łatwe do przypinania i odpinania za pomocą szpileczki lub magnesu. Tanie i słabej jakości przypinki nie przetrwają nawet kilku tygodni, a w złych warunkach atmosferycznych ulegną zniszczeniu raz dwa.

Najistotniejsze w kwestii przypinek jest to, że ludzie lubią nosić takie gadżety jak przypinki – oczywiście o ile są ładne – a dla naszej firmy lub innego typu działalności będzie to z pewnością wspaniała i długotrwała reklama, uzyskana niską ceną.

Dodaj komentarz

Top