You are here
Home > Zdrowie i Uroda > Padaczka lekooporna

Padaczka lekooporna

Rick Simpson

Padaczka to choroba o złożonej istocie, związana z pojawianiem się napadów padaczkowych. Określana jest też mianem epilepsji bądź choroby św. Walentego i zaliczana jest do schorzeń związanych z zaburzeniami ze sfery neurologicznej.
Napady padaczkowe wynikają głównie z zaburzeń towarzyszących nieregularnej pracy mózgu. Ich podstawową cechą charakterystyczną jest najczęściej utrata przytomności przy jednoczesnych bardzo gwałtownych, niekontrolowanych ruchach ciała.
Padaczka lekooporna to zaburzenie związane z brakiem reakcji organizmu chorego na podawanie leków. Przyjmuje się, że jej wyleczenie za pomocą leków staje się niemożliwe. Nie jest jednak tak, że lekarze i specjaliści nie próbują wynaleźć metody na tego rodzaju schorzenie.
RSHO, nazywany także olejem z konopi uznawany jest za jedną z najnowocześniejszych metod niekonwencjonalnego podejścia do leczenia padaczki. O skuteczności zastosowania tego oleju właśnie, przekonany jest naukowiec i pomysłodawca terapii – Rick Simpson.
Medycyna naturalna potrafi wiele – i właśnie Simpson potwierdza to, w co wierzą miliony osób na całym świecie. W przypadku padaczki lekoopornej warto spróbować wszystkich metod, by mieć pewność, że zrobiło się wszystko, co tylko możliwe.
Padaczka zaliczana jest do jednego z najczęściej występujących schorzeń neurologicznych, przy czym dotyka nie tylko dzieci i młodzież, ale również dorosłych. Skutki jej niebezpiecznego działania mogą być bardzo groźne dla zdrowia, a także dla życia. Ważne jest odpowiednie zdiagnozowanie – możliwie jak najwcześniej.

Dodaj komentarz

Top