You are here
Home > Ślub i Wesele > Marzenie panny młodej

Marzenie panny młodej

projektowanie sukien ślubnych

„O czym marzy dziewczyna, gdy dorastać zaczyna…” Oczywiście o wielkiej miłości – takiej na całe życie, a co za tym idzie o „ślubnym kobiercu” i przystojnym, wymarzonym królewiczu obok. Taki książę z bajki w rzeczywistości wcale nie musi być tym najpiękniejszym ze wszystkich: nierzadko, gdy go poznamy jest jeszcze żabą, którą odczarowujemy – całe szczęście nie buziakiem ;-), ale po prostu go poznając.
A wracając do ślubnego kobierca… Myślę, że dziewięćdziesiąt procent dziewcząt marzy o długiej, białej, romantycznej sukni ślubnej. Ale niewiele z nich od razu bierze się za projektowanie sukien ślubnych. Mijałoby się to z celem, chyba że przyszła panna młoda dokładnie wie, w jakim fasonie jej do twarzy i jaki podkreśli walory jej figury. Wtedy wystarczy rozejrzeć się w swojej miejscowości lub w pobliskim dużym mieście, czy nie działa wykwalifikowana krawcowa, a może nawet producent sukien ślubnych – fularazywczyk.pl. Tak wyglądałby schemat postępowania dla zdecydowanych młodych dam…
Inna kategoria panien młodych, to te praktyczne, na które moda ślubna nie ma wpływu, lub ma tylko niewielki. Taka kobieta przewertuje ogłoszenia w gazetach i internecie dotyczące sprzedaży sukien ślubnych.
I ostatnia grupa to kobiety niezdecydowane, co nie znaczy, że jest im wszystko jedno w czym wystąpią w tej najważniejszej chwili swego życia. Odwiedzą one każdy salon ślubnej odzieży, zdecydują się nawet na dalszą podróż, aby trafić w miejsce, gdzie urzęduje producent sukien ślubnych i zmierzyć jak najwięcej fasonów, jakie uznaje za trendy moda ślubna.

Dodaj komentarz

Top