You are here
Home > Hobby i Rozrywka > Idź do ślubu z klasą

Idź do ślubu z klasą

dodatki ślubne

Ślub to bardzo ważne wydarzenie, do którego trzeba się należycie i z wyprzedzeniem przygotować. Doskonale wiedzą to zwłaszcza te panie, które sakramentalne tak mają już za sobą.
Moda ślubna zmienia się bardzo szybko i często, chociaż z drugiej strony klasyczne suknie ślubne zawsze są na czasie i pasują do wielu typów uroczystości. Ten element garderoby powinnyśmy dobierać szczególnie pieczołowicie, ponieważ w dużej mierze taka suknia oddaje nasz charakter i pokazuje jakie jesteśmy. Jeżeli nie lubimy przesady i nie czujemy się dobrze w kreacjach jak dla księżniczki to wybierzmy te bardziej stonowane i spokojne kreacje, w których będziemy czuły się zdecydowanie lepiej. Pamiętajmy też, że moda ślubna to także dodatki ślubne, które odrywają tutaj równie ważną rolę. Gdy nie lubimy wielkich wisiorów czy naszyjników nie nie dajmy się na nie namówić, ponieważ wesele i ślub trwa zazwyczaj długo, więc będziemy musiały się w nich przemęczyć całe popołudnie, wieczór i noc. Dodatki ślubne to obowiązkowo torebka, podwiązka, może być to też ozdoba we włosach i oczywiście biżuteria. Naturalnie nie musimy korzystać ze wszystkiego, co mamy w zasięgu ręki, zwłaszcza jeżeli nasza suknia jest wystawna i ozdabiana świecidełkami. Bardzo łatwo jest przesadzić, a efekt wówczas może być kiczowaty, a tego przecież żadna panna młoda nie chce.
Suknie ślubne to jednak wciąż najważniejszy element garderoby i na nim powinnyśmy skupić się najpierw, a w dalszej kolejności dobierać kolejne elementy tak, aby stworzyć wyjątkową całość.

Reklama: dodatki ślubne Katowice

Dodaj komentarz

Top