You are here
Home > Dom i Ogród > Eleganckie dodatki do mieszkania – rolety rzymskie

Eleganckie dodatki do mieszkania – rolety rzymskie

rolety rzymskie na wymiar do zamowienia w salonie Krakzal Krakow

Wnętrza polskich domów stają się coraz bardziej eleganckie i nowoczesne – dotyczy to zarówno pomieszczeń w blokach jak i w domach jednorodzinnych. Polacy zmęczeni przymusowym wystrojem wnętrz spowodowanym brakiem alternatyw, który dominował w drugiej połowie ubiegłego wieku, szukają inspiracji designerskich w zagranicznych katalogach.

W ostatnich latach dominuje trend minimalistyczny czerpiący ze skandynawskich wzorców. Równie popularne jest urządzanie mieszkania na styl amerykański. Im większa przestrzeń użytkowa, tym większą fantazją może wykazać się dekorator. Powoli do lamusa odchodzą firany i zasłony. Polacy coraz chętniej sięgają po bardziej nowoczesne rozwiązania, które nadają szyku i stylu wnętrzom.

Prawdziwym hitem ostatnich lat są rolety rzymskie – http://wolakrakzal.com.pl/produkty/story-rzymskie/ – co ważne można je zamontować zarówno na oknach w salonie, sypialni czy w kuchni. Rolety rzymskie pozwalają na zachowanie intymności, zwłaszcza wieczorem, kiedy to światło lamp zdradza co dzieje się po drugiej stronie okna. W dodatku stylowe rolety rzymskie nadają eleganckiego charakteru pomieszczeniom.

Jeśli chcemy mieć pewność, że rolety rzymskie będą idealnie pasowały do okna, najlepiej jest zamówić ten produkt na wymiar. Materiał z jakiego wykonane będą rolety może być rozmaity – gładki lub wzorzysty, w zależności od wystroju wnętrza. Rolety rzymskie są łatwe w montażu. Problemu nie sprawia także ich czyszczenie. Jest to zdecydowanie bardziej eleganckie rozwiązanie niż tradycyjne firany czy żaluzje.

Dodaj komentarz

Top