You are here
Home > Zdrowie i Uroda > Botox na zmarszczki w salonie kosmetycznym

Botox na zmarszczki w salonie kosmetycznym

salon kosmetyczny

Niestety, ale z biegiem lat skóra na naszym ciele wiotczeje i jest coraz gęściej zasypywana zmarszczkami. Dojrzała kobieta może utrzymać ciało nastolatki, wspomagając się odpowiednio zbilansowaną dietą, ćwiczeniami fizycznymi i zabiegami pielęgnacyjnymi. Większy problemy dotyczy twarzy. To właśnie po niej najczęściej widać nasze lata. Często zdarza się też, że wygląd twarzy wręcz zawyża ten wiek, który wskazuje nam metryka.

A przecież będąc ludźmi w kwiecie wieku, z planami na przyszłość i marzeniami do spełnienia, nie czujemy się jeszcze jak babcie czy dziadkowie, tym bardziej nie chcemy na nich wyglądać. Z pomocą przychodzi medycyna estetyczna.

Jednym z najskuteczniejszych sposobów na wypełnienie zmarszczek na twarzy jest wstrzykiwanie toksyny botulinowej, powszechnie znanej jako botox. Za jego pomocą zwalczymy takie defekty estetyczne jak kurze łapki, opadające kąciki ust oraz zmarszczki umiejscowione np. na czole czy pod oczami. Botox sprawia, że wygładzają nam się rysy twarzy, a co za tym idzie znikają zmarszczki, a my wyglądamy o kilka lat młodziej.

Efekty po zabiegu utrzymują się średnio od 3 do 6 miesięcy, jednak nawet po tym czasie skóra wygląda lepiej niż przed zabiegiem.
Jeśli oczekujemy trwałych rezultatów, warto zainteresować się liftingiem twarzy. Wymaga on ingerencji chirurgicznej, podczas której skóra jest naciągana i usuwa się jej nadmiar. Jeden zabieg sprawia, że możemy cieszyć się nową, młodszą twarzą przez długi czas. Warto o tym pomyśleć bo chodzi nie tylko o nasz wygląd, ale także samopoczucie. To co widzimy w lustrze ma na nie nieoceniony wpływ.

Botox Kraków | Salon kosmetyczny Sekrety Piękna

Dodaj komentarz

Top